DALŠÍ INFORMACE PRO KLIENTY - KORONAVIR

Vážení klienti,

rádi bychom vám oznámili, že naše cestovní kancelář funguje jako normálně (v tuto chvíli jen v bezkontaktním režimu – telefon, e-mail, internet). Provozní dobu máme stále stejnou, navíc pracujeme usilovně, abychom řádně a včas vyřešili veškeré vaše podněty, vyřešili zrušené zájezdy BEZ JAKÝCHKOLIV STORNO POPLATKŮ.

Informaci  o námi zrušených zájezdech najdete v předcházející novince http://www.ckspirit.cz/novinky/67-informace-pro-klienty-koronavir. NEMUSÍTE MÍT OBAVY, společně všechny zrušené zájezdy dořešíme.

Klientům s doposud námi nezrušenými zájezdy připomínáme, že v případě zrušení zájezdu z JEJICH strany více jak 40 dnů před odjezdem, zohledňujeme pro stanovení výše odstupného pouze skutečné náklady CK, které doposud vynaložila v souvislosti se zařizováním zájezdu. V případě storna 40 dnů a méně před odjezdem je klient povinen uhradit stornopoplatky  (vše viz bod 7 Všeobecných obch. podmínek na druhé straně smlouvy). U pozdějších termínů je tak opravdu dostatek času na zrušení zájezdu, navíc nám pomůžete, abychom se mohli prioritně věnovat námi zrušeným zájezdům.

Rádi bychom Vás ujistili, že v žádném případě nehodláme ohrozit ani riskovat zdraví našich klientů. V případě, že se situace nezlepší, zájezd sami zrušíme, vyplatíme Vám tak VEŠKEROU UHRAZENOU ČÁSTKU nebo máte možnost zvolit si jiný zájezd například v Česku, vyčkat a těšit se na pozdější bezpečnou dovolenku.

Situace s koronavirusem je nejasná, nezbývá nám než čekat. Pevně věříme, že zafungují všechna přijatá opatření, šíření koronaviru bude eliminováno a dál se tak budeme moci potkávat na zájezdech.

Kontaktujte nás

Sledujte nás na FB